Wzmożone kontrole nie tylko kierowców

2
Dla policjantów zbliża się czas wzmożonych kontroli drogowych oraz patrolowania dzielnic Ostrowa. 15 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim będą przeprowadzać wzmożone działania w kierunku niechronionych członków ruchu drogowego, czyli pieszych i rowerzystów.

– Najczęstsze wykroczenia popełniane przez pieszych i rowerzystów to przechodzenie na czerwonym świetle oraz w miejscach niedozwolonych – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Policjanci też powoli przygotowują się do zbliżających się ferii zimowych. Od poniedziałku przerwę rozpoczną uczniowie w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim. Kierowcy w każdej chwili mogą spodziewać się badania trzeźwości, kontroli prędkości czy też sposobu przewożenia dzieci.

W materiale filmowym mówi: st. sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 1
    1

    Może sie wezmą za pijanstwo przy osiedlowych sklepikach tez.Co Panowie dzielnicowi?Wyjsc za ciepłego biurka i pochodzic po Zacharzew ,Nowe Parcele,….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick