Wzloty i upadki ostrowskiej Centry w 2018 roku

0
Kończący się rok nie był najlepszy dla piłkarzy czwartoligowej Centry Ostrów Wielkopolski. W czerwcu podopieczni trenera Mariusza Posadzego zostali zdegradowani z III ligi. Jesienią walczyli już na boiskach czwartoligowych, zajmując aktualnie siódmą pozycję na półmetku rozgrywek.

Kończący się rok to czas wzlotów i upadków dla ostrowskiego klubu. W pierwszym półroczu 2018 roku, wszyscy związani z Centrą nie mieli powodów do zadowolenia, bowiem ostrowska jedenastka nie potrafiła wywalczyć utrzymania w III lidze. Do realizacji tego celu podopiecznym trenera Mariusza Posadzego zabrakło jednego punktu. Jesienią więc ostrowska drużyna ponownie występowała w rozgrywkach czwartoligowych, zajmując siódme miejsce na półmetku ligi.

Na półmetku rundy jesiennej ostrowski zespół ma w dorobku 32 punkty, zajmując teraz siódme miejsce w czwartoligowym gronie. Do prowadzącego Lubuszanina Trzcianka podopieczni trenera Mariusza Posadzego tracą czternaście punktów. To spory dystans, aczkolwiek prezes Grzegorz Muss wierzy, że jego podopieczni będą w stanie odrobić straty i włączyć się do walki o awans.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick