Wystartował casting do “Fitmotywatora” Telewizji Proart! [ZDJĘCIA]

0
Już są! Pierwsi chętni do uczestnictwa w programie "Fitmotywator" Telewizji Proart czekają na rozmowy z jurorami. To na ich podstawach organizatorzy wybiorą uczestników programu. Każda z osób w jury zwraca uwagę na coś innego, za to uczestników coś łączy - stres i niepewność, czy dostaną szanse na zmiany.

Sporo osób zdecydowało się przełamać stres i kompleksy i w obecności telewizyjnych kamer powalczyć o miejsce w programie “Fitmotywator” w Telewizji Proart. W siedzibie redakcji trwa casting i pierwsze osoby zdradzają swoje słabości. – Walczę z tarczycą, jest mi trudno schudnąć, w ogóle nie wiem jak się za to zabrać. Bardzo chcę zawalczyć o swoje marzenia – mówi Weronika Maciejewska, jedna z uczestniczek castingu. Dodaje, że jej marzeniem jest zostać… trenerem personalnym! – Sport to zawsze była moja pasja – mówi. Faktycznie, problemy zdrowotne, za którymi idzie brak kontroli nad masą ciała to jedna z najczęstszych przyczyn nadwagi kandydatów do programu.

Na castingu nie brakuje też młodych mam, które borykają się z “pociążowymi brzuszkami”. – Niedawno urodziłam synka, z czego bardzo się cieszę. Niestety waga oczywiście została – wyznaje reporterce telewizji Proart Wiktoria Stangret, kolejna kandydatka do programu o zdrowym stylu życia. Wszystkim towarzyszy oczywiście wielki stres, jej także. – Stresuję się wszystkim. Kamerami, ludźmi dookoła… Chyba każda kobieta stresuje się mówiąc o swojej wadze i kompleksach – dodaje Wiktoria.

Za kilak godzin jurorzy zdecydują kto otrzyma szanse na zmiany w programie. “Fitmotywator” to projekt, w którym uczestnicy pod opieką trenerów i fizjoterapeutów, dietetyka i kosmetologów pracują nad swoim zdrowiem, kondycją czy wizerunkiem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick