Wysadzili kolejny bankomat. Na miejscu pracuje policja

5
Wysadzony bankomat w Zdunach powiat krotoszyński) / fot. Łukasz Cichy
Kolejny bankomat w regionie został wysadzony. Tym razem do zdarzenia doszło w Zdunach w powiecie krotoszyńskim. Eksplozja miała miejsce w środku nocy, a siła uderzenia wyrwała bankomat ze ściany budynku. Na miejscu pracują policjanci.

Do wybuchu doszło po godzinie 3.00 w nocy w Zdunach w powiecie krotoszyńskim. Jak informują lokalne media siła wybuchu była na tyle potężna, że wyrwała bankomat ze ściany i uszkodziła elewację budynku.

Bankomat stanął w ogniu i konieczna była interwencja strażaków. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady. Sprawcy są poszukiwani.

To już kolejne takie zdarzenie w ostatnim czasie. Niedawno, sprawcy wysadzili bankomat także w Cieszkowie w województwie dolnośląskim (zaledwie kilometr od Zdun). Poprzednia eksplozja miała także miejsce w październiku ubiegłego roku w Odolanowie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Czy to wielki problem zainstalować kamerę i włączyć ją w tryb monitoringu miejskiego, przecież na podglądzie siedzi jakiś funkcjonariusz i na czas potrafi wszcząc alarm byle nie był to strażnik miejski bo ten to zamiast obserwować co się dzieje raczej by się zdrzemnął.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick