Kolejny bankomat w regionie został wysadzony. Tym razem do zdarzenia doszło w Zdunach w powiecie krotoszyńskim. Eksplozja miała miejsce w środku nocy, a siła uderzenia wyrwała bankomat ze ściany budynku. Na miejscu pracują policjanci.
Do wybuchu doszło po godzinie 3.00 w nocy w Zdunach w powiecie krotoszyńskim. Jak informują lokalne media siła wybuchu była na tyle potężna, że wyrwała bankomat ze ściany i uszkodziła elewację budynku.
Bankomat stanął w ogniu i konieczna była interwencja strażaków. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady. Sprawcy są poszukiwani.
To już kolejne takie zdarzenie w ostatnim czasie. Niedawno, sprawcy wysadzili bankomat także w Cieszkowie w województwie dolnośląskim (zaledwie kilometr od Zdun). Poprzednia eksplozja miała także miejsce w październiku ubiegłego roku w Odolanowie.
Zapomnieli PIN-u a pilnie potrzebowali gotówki.
W Rydzynie niedaleko Leszna w Święta też wysadzili bankomat. Masakra
Wysadzają prawie co dzień, policja daje popis partactwa, dawno powinni być złapani.
Dwa bankomaty w Międzyborzu
Czy to wielki problem zainstalować kamerę i włączyć ją w tryb monitoringu miejskiego, przecież na podglądzie siedzi jakiś funkcjonariusz i na czas potrafi wszcząc alarm byle nie był to strażnik miejski bo ten to zamiast obserwować co się dzieje raczej by się zdrzemnął.