Wyprzedaż Internetu także ŚWIATŁOWODOWEGO! Do 4 miesięcy po 1 zł!

1
Zapłać mniej i zyskaj! Internet Światłowodowy. To najlepszy moment na zamówienie internetu. Wyprzedaż internetu światłowodowego w PROMAX to promocja dzięki której płacąc mniej zyskujesz nie tylko dostęp do stabilnego i niezawodnego połączenia internetowego światłowodowego. Wydając mniej realnie zyskujesz, bo zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz wydać na coś innego, cokolwiek i to jest super!

Okazyjna oferta operatora światłowodowej sieci kablowej obejmuje promocyjny koszt miesięcznego abonamentu i przeznaczona jest dla mieszkańców budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. W ramach promocji w okresie do pierwszych 4 miesięcy trwania umowy opłata miesięczna to tylko 1 zł za dowolnie wybrany pakiet oraz promocyjnie zostały obniżone opłaty podłączeniowe.

Promocja jest ograniczona czasowo do 30.11.2022 r. dlatego nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś:

– zadzwoń pod numer 62 735 31 11,
– odwiedź jedno z naszych biur obsługi abonenta,
– skontaktuj się z naszym przedstawicielem terenowym.

Dane kontaktowe znajdziesz https://www.promax.media.pl/kontakt/ lub https://www.promax.media.pl/biznes/

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie polecam internetu światłowodowego promaksu niby wszystko okej ale non stop tnie łączę trzeba się przełączać na mobilny internet jak chce się coś zrobić albo trzeba resetować routera do końca umowy później szukam nowego dostawcy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick