Wyprowadź psa na spacer, czyli majówkowa akcja w schronisku

1
Fot. Rebekah Howell / Unsplash
"Chcesz być gibki, wiecznie młody, psa na spacer weź majowy!" - takim hasłem pracownicy Schroniska dla Zwierząt w Radlinie zachęcają mieszkańców do odwiedzi i wyprowadzenia psów na spacer. Akcja potrwa trzy dni od 1 do 3 maja.

To już kolejna edycja cieszącej się dużą popularności akcji wyprowadzania psów ze schroniska na majowy spacer. Chętnych, by choćby na chwilę wyskoczyć na przechadzkę jest ponad 150 psiaków. W poprzednich latach nie brakowało chętnych, by przytulić, wyczesać i pobawić się z czworonogami.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

– W zeszłym roku frekwencja nas powaliła, radość widniejąca na pyskach naszych podopiecznych pozostała w naszej pamięci do dziś. Jesteśmy pewni, że i tym razem nie zawiedziecie i nasi milusińscy zapamiętają weekend majowy na długi, długi czas! Przybywajcie całymi rodzinami – zachęcają organizatorzy.

Jeśli ktoś nie może odwiedzić schroniska pod Jarocinem, może pomóc w inny sposób – udostępnić wydarzenie na Facebooku i zaprosić do spaceru swoich znajomych. Im więcej osób przyjdzie, tym milej bezpańskie psy spędzą majówkę.

Psy można wyprowadzać na spacery od 1 do 3 maja w godz. od 12.00 do 17.00. – Prosimy zabrać ze sobą pełne kieszenie pozytywnej energii i wygodne buty – zaznaczają pracownicy schroniska.

MAJÓWKA 2018 W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT W RADLINIE

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dobra przystań dla porzuconych psów. Sam jednego kiedyś stamtąd zabrałem. A wyglądało to tak, że piesek najpierw wskoczył do mojego samochodu, żeby po chwili z niego wyskoczyć i uciec z powrotem pod bramę schroniska. O czymś to świadczyło. Byłem zmuszony ponownie pieska złapać, a potem było już wszystko ok. Panu kierownikowi przy moim odjeździe z świeżo adoptowanym zwierzęciem zakręciła się łezka w oku…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick