Wypadek w zakładzie pracy. Wózek widłowy najechał na nogę mężczyzny

6
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego zdarzenia w jednym z zakładów produkcyjnych w Ociążu. Wózek widłowy najechał na nogę jednego z pracowników. Mężczyzna został zabrany do szpitala z poważnym urazem prawej kończyny.

Strażacy zostali wezwani do zdarzenia po godzinie 3.00 w nocy. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia mężczyzny przez wózek widłowy. Na miejscu okazało się, że pod maszynę dostała się prawa noga pracownika. – Poszkodowany został wyciągnięty spod wózka widłowego jeszcze przed przybyciem strażaków. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i udzieliliśmy poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Następnie mężczyzna z poważnym urazem nogi trafił pod opiekę ratowników medycznych i ostatecznie został przewieziony do szpitala.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Akord na wózkach , czasy podkręcone do maximum przez co wózkowi jeżdżą jak na torze wyścigowym … I jak tu ma nie być wypadków , za wszystko odpowiada firma która wymusza zapie**alanie na wózkach widłowych w celu wyrobienia akordu , jak nie wyrobisz jesteś przenoszony 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick