Wypadek w Nowych Skalmierzycach. Są poszkodowani

0
zdjęcie poglądowe
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na ul. Mostowej w Nowych Skalmierzycach. W czwartkowy wieczór doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Czytelnik portalu wlkp24.info poinformował nas, że w Nowych Skalmierzycach na ul. Mostowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. „Miało to miejsce w pobliżu stadionu miejskiego na skrzyżowaniu ulic Mostowej z Polną. Trasa Nowe Skalmierzyce – Mączniki jest zablokowana” – powiedział.

Straż pożarna potwierdza, że doszło do zdarzenia, w którym zostały poszkodowane trzy osoby. Ucierpiały one na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję. Jeden z zastępów zadysponowano z PSP Kalisz. Pozostałe przyjechały z powiatu ostrowskiego.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowy wieczór także na DW470 na trasie Kalisz – Turek. W zderzeniu osobówki z samochodem ciężarowym zginęła kobieta.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick