Wypadek w Kobylej Górze. Zabrali tablice rejestracyjne i uciekli? [ZDJĘCIA]

8
BMW uderzyło w drzewo, ale na miejscu nie znaleziono żadnej osoby poszkodowanej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, dwie osoby miały wyjść z auta cało po uderzeniu w drzewo, odkręcić tablice rejestracyjne i uciec. Policja prowadzi poszukiwania.

Do uderzenia BMW w przydrożne drzewo doszło na jednej z dróg w Kobylej Górze. Na miejsce przyjechały służby, ale nie było tam nikogo poszkodowanego. Po wstępnym rozpoznaniu policja i straż pożarna ustaliły, że dwie osoby prawdopodobnie odkręciły tablice rejestracyjne z pojazdu i oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Mundurowi prowadzą poszukiwania.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Słychać było u mnie w domu pisk opon i smród palonej gumy, który niósł się ze 2 km. Młode gowniaki nacpane albo pijane świrowały pawiana, szkoda ze policja tak nieudolnie działa… Jest jeszcze vin, naklejka itp. namierzyć właściciela to powinna być kwestia 10 minut, aby móc jeszcze ustalić czy byli pod wplywem alkoholu lub środków odurzających. Co z teto, ze znajda wlasciciela po 2, 3 dniach już nic nie udowodnią, a kierowca powie, ze dostał szoku, bo mu dziecko wybiegło, albo zwierze i odbił kierownica, a następnie stracił panowanie i z gowniaka zrobią jeszcze bohatera ze udalo mu się zapobiec tragedi. POlska – kraj absurdu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick