Wypadek pod Gołuchowem i nocny pościg na rondzie bankowym

3
zdjęcie poglądowe
Policjanci z Pleszewa oraz Ostrowa Wielkopolskiego interweniowali podczas wypadku oraz nocnego pościgu samochodowego. Do zderzenia doszło w gminie Gołuchów. Ostrowscy mundurowi na rondzie bankowym ujęli kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli.

Do wypadku doszło w powiecie pleszewskim na skrzyżowaniu dróg Kuchary-Macew-Popówek. Zderzyły się tam dwa samochody osobowa. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów uderzył w drzewo, a drugi zatrzymał się w przydrożnym polu.

Do szpitala trafiło pięć osób w tym dwoje dzieci. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Z soboty na niedzielę około godziny 2.00 w nocy miał miejsce policyjny pościg. Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli, nie reagował on na sygnały świetlne i dźwiękowe policjantów. – Kierowcę oraz pasażera udało się zatrzymać. Kierujący był pod wpływem alkoholu, zostaną mu postawione zarzuty. Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś z ostrowskiej komendy policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Dokładnie każdy co lata po mieście w nocy to albo na alko albo naćpany więcej patroli i bardzo szybko się temat rozwiąże z pijakami i ćpunami i zaraz do pierdla a nie śmieszne mandaty

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick