Wypadek motocyklisty w Szczurach. Lądował LPR

1
Zdjęcie poglądowe
Do wypadku motocyklisty doszło w miejscowości Szczury, przy drodze krajowej. Na miejscu pracowali strażacy, którzy m.in. zabezpieczali miejsce lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.

– Potwierdzam, że na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Nieprzytomnego, ale z funkcjami życiowymi mężczyznę przetransportowano do szpitala. Zastępy już wracają do bazy. Na miejscu działa jeszcze OSP Sobótka – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Śmigłowiec z mężczyzną na pokładzie będzie lądował w Kaliszu. – Jego stan jest ciężki. Ma uraz mózgowo-czaszkowy, stąd decyzja o przewiezieniu go do szpitala – powiedział portalowi wlkp24.info Adam Stangret, z-ca kierownika ostrowskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. – Ze wstępnych informacji wynika, że 29-letni motocyklista w zdarzeniu brał udział sam. Trwają czynności wyjasniające – informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Sierżant sztabowy – oficer prasowy. Człowiek całe życie się uczy, choć tego się nie spodziewałem. Dziękuję redakcji. 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick