DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wypadek motocyklisty i samochodu. Na miejscu LPR [AKTUALIZACJA]

O 15.45 do dyżurnego stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wpłynęła informacja o wypadku motocyklisty i samochodu. Na miejsce udały się trzy zastępy straży pożarnej. Jednen PSP i dwa OSP. – Po dojeździe na miejsce udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy motocykliście, który uskarżał się na ból. Na miejscu lądowało LPR, którego załoga zajęła się rannym mężczyzną – poinformował portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania PSP w Kaliszu.

Samochodem podróżowała jedna osoba, która nie odniosła obrażeń. Do zdarzenia doszło we wtorek w Stobnie. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja 18.45

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 50-letni kierowca samochodu marki Renault podjął próbę skrętu w lewo i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku motocyklistę. 31-letni kierujący jednośladem został przetransportowany przez załogę LPR-u do szpitala. Policjanci prowadzą czynności w kierunku wypadku drogowego.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • E
    Empatia

    środa, 21 września, 2022

    Pomagała niepełnosprawnym dzieciom, teraz sama potrzebuje wsparcia. Współzałożycielka fundacji Stworzenia pana Smolenia walczy z ciężką chorobą. Pomóż jej dalej żyć. https://www.siepomaga.pl/joanna-kubisa

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz