Wykorzystał seksualnie 9 dziewczynek. 49-latek usłyszał zarzuty

8
Fot. pixabay.com
49-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego usłyszał zarzuty, że w przeszłości dopuścił się dziewięciu czynów na szkodę małoletnich. Dziewczynki miały być w przeszłości molestowane. Szczegóły sprawy nie są ujawniane przez prokuraturę. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany i grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Do przestępstw miało dochodzić nawet na początku 2000 roku. Czyny w końcu wyszły na jaw, bo jak wiemy nieoficjalnie na złożenie doniesienia zdecydowała się jedna z ofiar. Potem okazało się, że nie tylko ona została wykorzystana.

Prokuratura informuje, że wobec 49-letniego mężczyzny z powiatu krotoszyńskiego skierowano akt oskarżenia. – Dopuścił się on dziewięciu czynów na szkodę nieletnich i dotyczą naruszenie wolności seksualnej. Ze względu na charakter sprawy nie udzielamy więcej informacji – mówił Marcin Kubiak z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

49-latek został tymczasowo aresztowany i oczekuje na proces. Grozi mu do 12 lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Czyny w 2000 roku. Po 22 latach aresztowany za pedofilię? Postawione zarzuty? Jak to możliwe? Pewnie nie jest księdzem i to dlatego?

  2. Proszę napisać czym się zajmował ten 49-latek. Gdyby to był ksiądz to już w nagłówku moglibyśmy odczytać, a tutaj nic nie jest wspomniane o zawodzie tego człowieka. A chciałabym wiedzieć czy tylko księża dopuszczają się takich czynów czy jednak inni też.

    • Nie widząc kumulacji pedofilii w kościele naprawdę trzeba mieć ograniczony umysł…
      Oczywiście ukarać należy każdego pedofila, tak samo – dotlkiwie, niestety tak nie jest. Jednych przenoszą do innych parafii (to jest nieśmiesznym żartem), innych wsadzają do więzienia (i prawidłowo).

    • Jakby był twoim idolem w czarnej sukience to by batmana za karę przenieśli do innej parafia, a robola aresztowali na 3 m- ce na początek, nie widzisz różnicy w tym chorym kato- kraju ciemno- ciekawa

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick