Wygrał wycieczkę po raz drugi. Krew z kablówką oddaje od 11 lat!

0
Gratulujemy panu Łukaszowi, który po raz drugi wygrał wycieczkę w konkursie organizowanym w ramach akcji Oddaj krew z kablówką. Tym bezcennym darem dzieli się od chwili ukończenia 18. roku życia. Z Telewizją Proart oddaje ją od 11 lat. Gdzie tym razem się wybierze?

Wielu nagrodzonych krwiodawców w ramach konkursu zorganizowanego przy okazji akcji Oddaj krew z kablówką 2021 już odebrało nagrody. Kolejni jeszcze tego nie zrobili i z niecierpliwością na nich czekamy od poniedziałku do piątku.

Jednym ze szczęśliwców, którzy już cieszą się z wygranej, jest pan Łukasz Lis. I to szczęśliwców przez duże „S”, bo po raz drugi w naszej zabawie wygrał… wycieczkę ufundowaną przez ostrowskie Biuro Podróży Planet Tours.

To nie tylko dla niego ogromna niespodzianka, bo wcześniej pan Łukasz już wygrał wycieczkę. W 2018 roku wybrał się na Sycylię. Gdzie tym razem pojedzie lub poleci? – Jeszcze się nie zastanawiałem, co zrobię. Na pewno będzie to spożytkowane. Myślę, że za granicą – odpowiedział na gorąco pan Łukasz, tuż po odebraniu w piątek vouchera o wartości 2 tys. zł.

Z takich krwiodawców jesteśmy wyjątkowo dumni, bo pan Łukasz oddaje krew w ramach naszej akcji od 11 lat! A więc niemal od początku. Zaczął oddawać krew w wieku 18 lat. Aby móc powalczyć o wycieczkę, należało odpowiedzieć na pytanie: „Jaki powinien być krwiodawca?”. Pan Łukasz zapytany na gorąco o udzieloną odpowiedź, wyjaśnił, że nie pamięta dokładnie, ale na pewno się rymowała. – Napisałem śmieszny wierszyk, żeby się rymował, żeby fajnie się to składało, no i udało się – powiedział.

Jak zdradził w rozmowie z Telewizją Proart, na wycieczkę wybierze się wraz z rodziną – żoną o dwójką synów. Kiedy? Decyzja jeszcze nie została podjęta. – Dobry czas jest zawsze. W zależności od kierunku, który się wybierze. Zachęcamy do skorzystania z okazji jak najszybciej, ale vouchery są ważne przez rok. Jeśli będzie taka potrzeba, jego ważność zostanie przedłużona – wyjaśnia Monika Walczak z Biura Podróży Planet Tours w Ostrowie Wielkopolskim.

Zwycięzcy gratulujemy, a pozostałych nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród w siedzibie naszej redakcji przy ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim. Listę zwycięzców publikujemy pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick