Wygraj wejściówkę na koncert zespołu BOKKA! [SZYBKI KONKURS]

0
Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”. Pierwszego dnia kwietnia muzycy pojawią się po raz drugi w swojej karierze na scenie ostrowskiego Klubu Stara Przepompownia, a my mamy dla fanów zespołu cztery podwójne bilety. To szybki konkurs, dlatego zapraszamy!

„Blood Moon” to wyjątkowy, czwarty już album w dorobku BOKKI. Powstał przy współpracy z reżyserką i scenarzystką Dorotą Piskor i zabiera fanów zespołu w fikcyjną podróż do dnia końcu świata. Filmowa aura zainspirowała artystów do wyboru nietypowych jak dotąd dla ich muzyki brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Najnowszy krążek to więc melodyka, niespieszne tempo i narracja.

Pierwszego dnia kwietnia, w piątkowy wieczór BOKKA pojawi się na deskach sceny Klubu Stara Przepompownia, po raz drugi w swojej karierze. Na ten koncert mamy dla Was cztery podwójne bilety, a otrzymają je osoby, które jako pierwsze przetłumaczą poprawnie na język polski nazwę nowego krążka zespołu.

Do północy macie czas na napisanie komentarza pod postem konkursowym na fanpage’u Telewizji Proart, a 1 kwietnia o poranku ogłosimy zwycięzców. Bilety do odbioru będą tego samego dnia do popołudnia.

Regulamin konkursu pod tym linkiem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick