Wygraj nagrody na Dzień Dziecka! [KONKURS]

0
materiały organizatora
Zapraszamy do udziału w konkursie "Ostrowski Dzień Dziecka", w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Jednym z wymagań w ramach zabawy jest dokończenie zdania: "Dzień Dziecka kojarzy mi się z...". Szczegóły na wlkp24.info.

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, niezawodna ekipa zrzeszona wokół inicjatywy „Ostrów – Lubimy pomagać” zorganizowała konkurs wspominkowy „Ostrowski Dzień Dziecka”, w którym do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród.

Aby wziąć w nim udział, należy pod postem na fanpage’u [pod tym linkiem] dokończyć w komentarzu zdanie: „Dzień Dziecka kojarzy mi się z…”. Dodatkowo należy polubić, skomentować i udostępnić (publicznie) post.

Komisja konkursowa wybierze pięć najbardziej kreatywnych komentarzy, a ich autorzy otrzymają nagrody. O upominki będą mogły powalczyć także komentarze z największą liczbą polubień. W skład komisji wchodzą: Joanna Lisiak, Arkadiusz Sodkiewicz i Marek Śliwiński (radni miejscy) oraz Agnieszka Frąszczak (przedstawicielka grupy Ostrów – Lubimy pomagać), a także Szymon Matyśkiewicz (przewodniczący komisji).

Do wygrania są:

  • 3 bony na duże i dowolne pizze od King Pizza,
  • kosz wędlin od Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Śliwiński,
  • voucher na spacer z alpakami od Alpaki z naszej paki,
  • 20 komiksów o zespole „Big Cyc” i 2 płyty zespołu „Rokosz” od Strefy Kultury,
  • zestaw klocków od Matysport.

* Dla 50 najbardziej polubionych komentarzy samoloty styropianowe

Konkurs pt. „Ostrowski Dzień Dziecka” trwa do 31 maja.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info objęły konkurs patronatem medialnym.

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick