Wygraj Księgę smaków powiatu ostrowskiego! [KONKURS]

3
Kto z nas nie zna zapachu pysznego rosołu, czy ciasta drożdżowego babci? Wielu osobom przywołuje to wspomnienia z dzieciństwa. Jest szansa żeby klasyczne przepisy wypróbować w swojej kuchni! Ogłaszamy konkurs, gdzie do wygrania są trzy książki "Księga smaków powiatu ostrowskiego", w której znajdziecie przepisy ponad 50 Kół Gospodyń Wiejskich.

Świeże bułeczki prosto z pieca, klasyczne ciasta drożdżowe z owocami, przepyszna gęś, a nawet…ketchup z papryki i coś mocniejszego. Te klasyczne, jak i bardziej unowocześnione przepisy można znaleźć w najnowszej pozycji „Księga smaków powiatu ostrowskiego”. Prawie 300 bogato ilustrowanych stron, który poprowadzi Was przez świat smakołyków powiatu.

My mamy do rozdania trzy takie książki. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, a więc udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Jaki przepis w Twojej rodzinie przechodzi z pokolenia na pokolenie i dlaczego jest tak wyjątkowy?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując Księga smaków.

W treści oprócz odpowiedzi na pytanie, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą.

Komisja Konkursowa wybierze spośród nadesłanych odpowiedzi te – jej zdaniem – najciekawsze, a ich autorzy (trzy osoby) otrzymają książkę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Do 29 grudnia (godz. 23.59). Polecamy regulamin konkursu. Jego znajomość jest niezbędna do wzięcia w nim udziału 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick