Wygraj bilety na Scorpions! Zostały ostatnie godziny! [KONKURS]

0
To już ostatnie godziny, aby wziąć udział w konkursie portalu wlkp24.info i wygrać jedną z dziewięciu podwójnych wejściówek na koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie.

Legendarna grupa Scorpions już na Ciebie czeka! Jeśli nie chcesz przegapić ich koncertu w Polsce, nie marnuj czasu i weź udział w naszej zabawie, w której do wygrania są podwójne wejściówki na koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Twórcy hitu „Wind of change” będą gościć w naszym kraju 29 lipca, a Ty możesz być jedną z osób, które obejrzą ich występ na żywo.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Pytanie konkursowe brzmi: „Który polski sportowiec jest największym przyjacielem i fanem zespołu Scorpions?”
Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Scorpions”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 22 lipca do 23:59. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 23 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 23 do 27 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick