Wygraj bilety na muzyczne widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi

0
Powalcz o jeden z trzech podwójnych biletów na koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi, który odbędzie się w Arenie Ostrów w sobotę, 1 października. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Jego piosenki zna każdy. Choć przeszedł do historii polskiej muzyki rozrywkowej, pozostawił po sobie pustkę, której nie da się zapełnić. Krzysztof Krawczyk. Zmarł 5 kwietnia 2021 roku, ale jego twórczość nie pozwala o nim zapomnieć. Jego przyjaciele, muzycy – również.

Właśnie oni wystąpią w Arenie Ostrów, by stworzyć widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi zatytułowane: Krzysztof Krawczyk – „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…”. Wydarzenie organizowane przez Royal Concert zawita do Ostrowa Wielkopolskiego w sobotę, 1 października 2022 roku o 19.00. Na scenie będzie można zobaczyć:

  • Andrzeja Piasecznego,
  • Justynę Steczkowską,
  • Michała Wiśniewskiego,
  • Anię Dąbrowską,
  • Kubę Badacha,
  • Urszulę,
  • Chrisa Cugowskiego,
  • Ryszarda Poznakowskiego,
  • Piotra Kuźniaka,
  • Tadeusza Drozdę.

„Czołowi wokaliści polskiej sceny muzycznej wykonają największe przeboje w duecie z Krzysztofem Krawczykiem oraz z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra. Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Produkcja zostanie wzbogacona o archiwalia, które zobaczymy podczas koncertu” – podkreślają organizatorzy.

Wydarzenie poprowadzą: Ania Wendzikowska i Olivier Janiak.

Wygraj bilety na koncert – konkurs

Chcesz zobaczyć to wydarzenie na żywo? Nie mogłeś lepiej trafić! We współpracy z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne bilety na koncert.

Aby dać szansę szczęściu, trzeba opisać swoje najważniejsze lub najbardziej niezwykłe wspomnienie związane z Krzysztofem Krawczykiem bądź jego muzyką. Któraś piosenka jest dla Ciebie szczególnie ważna? A może było to osobiste spotkanie z muzykiem lub udział w koncercie? Dajemy Ci pełną dowolność, ale zastrzegamy, że nagrodzone zostaną trzy osoby, które – zdaniem komisji konkursowej – przedstawią najciekawsze historie.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule trzeba wpisać: „Krawczyk”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 28 września 2022 roku, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick