DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Wygraj bilety na mecz z Łańcutem [KONKURS]

Wygraj bilety na mecz Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut.

Po intensywnej drugiej połowie lutego koszykarze Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski mogą liczyć na chwilę wytchnienia i odpoczynku. Kolejny mecz o stawkę dopiero 10 marca i właśnie na to spotkanie – z Muszynianką Domelo Sokół Łańcut mamy bilety do wygrania.

Finaliści Pekao S.A. Pucharu Polski mogą teraz skupić się wyłącznie na Orlen Basket Lidze. Przed żółto-niebieskimi wyjazdowy mecz z Treflem Sopot zaplanowany na niedzielę 3 marca (17:30). Później kilka dni odpoczynku, przygotowań i spotkanie w 3mk Arenie Ostrów.

Właśnie na to spotkanie w ostrowskiej hali mamy bilety do wygrania. Rozdamy 6 podwójnych wejściówek osobom, które przekonają komisję konkursową swoimi odpowiedziami. Zadanie konkursowe brzmi: „Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz przydatność dla drużyny Arged BM Stali Laurynasa Beliauskasa?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Laurynas”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 07 marca 2024 roku (godz. 23.59).

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz