Wygraj bilety na listopadowy koncert Il Divo! Rozpoczynamy pierwszy etap konkursu!

0
Il Divo po raz drugi wystąpi przed publicznością w Polsce. Tym razem popis swoich umiejętności dadzą 5 listopada w Tauron Arenie w Krakowie. Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w dwuetapowym konkursie! Zapoznaj się z zasadami oraz regulaminem na wlkp24.info i powalcz o nagrodę!

Pierwotnie koncert Il Divo miał odbyć się 12 listopada, ale został przesunięty tydzień wcześniej! Trio wystąpi na krakowskiej scenie już 5 listopada o 20.30 w Tauron Arenie w Krakowie.

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na listopadowy koncert. Konkurs, w którym do wygrania są bilety, jest dwuetapowy.

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ZASADY KONKURSU:

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie dwóch zadań konkursowych:

W PIERWSZYM ETAPIE: Udzielenie pisemnej odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego bierzesz udział w konkursach organizowanych na portalu wlkp24.info?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Il Divo”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

W DRUGIM ETAPIE: Zwycięzcy, których odpowiedzi zostaną wybrane przez komisję konkursową do drugiego etapu, będą mieli za zadanie nagrać krótkie wideo skierowane do zespołu Il Divo, a na nagraniu powiedzieć, dlaczego chcą posłuchać ich koncertu na żywo.

Nagrania będzie trzeba wysłać na skrzynkę fanpage’u wlkp24.info na portalu Facebook.

****

PIERWSZY ETAP KONKURSU POTRWA: Od soboty, 29 października 2022 roku (godz. 18.00) do poniedziałku, 31 października 2022 roku (godz. 15.00).

Ogłoszenie wyników pierwszego etapu odbędzie się 31 października na łamach portalu wlkp24.info. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie na numer telefonu podany w pierwszym etapie konkursu.

DRUGI ETAP KONKURSU POTRWA: Od poniedziałku, 31 października 2022 roku (godz. 18.00) do środy, 2 listopada 2022 roku (godz. 23.59).

Drugi etap konkursu zostanie rozstrzygnięty 3 listopada także na łamach portalu wlkp24.info. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie na numer telefonu podany w pierwszym etapie konkursu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick