Wygraj bilety na koncert Scorpions! Zostały trzy dni [KONKURS]

0
Legendarny zespół Scorpions znów przyjedzie do Polski. Koncert odbędzie się 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Czasu pozostało więc niewiele. Jeszcze mniej go masz, jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie i powalczyć o wejściówki w naszej zabawie.

Grupa Scorpions to legenda światowego rocka. Twórcy przeboju „Wind of change” jest znany nie tylko fanom tego rodzaju muzyki i na pewno rozbrzmi w łódzkiej Atlas Arenie już 29 lipca. Jeśli chcesz posłuchać go na żywo, a nie masz jeszcze biletu – nic straconego.
Weź udział w naszym konkursie i powalcz o wejściówki na ten koncert. Mamy dla Was dziewięć podwójnych biletów!

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Wystarczy, że znasz odpowiedź na pytanie: Który polski sportowiec jest największym przyjacielem i fanem zespołu Scorpions?
Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Scorpions”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 22 lipca do 23:59. Dziewięciu zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w poniedziałek 23 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 23 do 27 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Koniecznie zapoznajcie się w REGULAMINEM!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick