Wygraj bilety na koncert „Bel Suono” [KONKURS]

1
Rozdajemy podwójne bilety na koncert zespołu Bel Suono. Wirtuozi pianina zagrają 15 lutego w Krakowie. Aby powalczyć o wejściówki na występ światowej sławy muzyków, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytanie: "Czy Bel Suono występowali już w Polsce?" i wysłać je na adres konkurs@wlkp24.info. W tytule wpisz "Bel Suono", a w treści podaj imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie odbioru biletów. Regulamin na wlkp24.info.

To będzie niezapomniany koncert trzech rosyjskich wirtuozów pianina. Bel Suono przyjadą do Polski, aby porwać publiczność swoimi aranżacjami utworów najznamienitszych światowych wykonawców. Spod ich palców wychodzą piękne brzmienia będące mieszanką klasyki, rocka, popu i najbardziej znanych filmowych utworów.

„Bel Suono” oznacza z włoskiego „ładny dźwięk”. Pianiści Vasilij Opalev, Kirill Gushin i Maxim Tarasov założyli swój zespół w 2011 roku, a na swoim koncie mają wiele występów u boku światowych sław muzyki, jak Jacques Rouvier, Megami Masaki, Giacomo Battarino, Paolo Giacometti, Eugen Indijic, Lee Kum Sing czy Sonnie Shih.

Koncertowi w ICE Kraków COngress Centre będzie towarzyszyć wspaniała oprawa i atmosfera, które sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. Mamy dla Was 7 podwójnych wejściówek na to wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się 15 lutego. Wystarczy, że odpowiecie poprawnie na pytanie: „Czy Bel Suono występowali już w Polsce?”.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Bel Suono”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi należy wpisać swój adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Konkurs trwa do do 13 lutego 2019 roku (godz. 12.00). Spieszcie się! To może być piękny prezent walentynkowy!

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. I znów wtopa! Na pianinie to może sobie poćwiczyć dziecko w domu. A wystarczyło poszukać w wujku google na czym grają ci panowie!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick