Wygraj bilety na komedię pełną humoru i sytuacyjnych żartów

0
materiały organizatora
Trwa konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na spektakl pt. "Kiedy kota nie ma...". W Ostrowskim Centrum Kultury wystawi go Teatr Capitol z Warszawy. Komedia zostanie wystawiona w sobotę 7 marca o godz. 16.00 i 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Aby powalczyć o wejściówki, należy spełnić warunki zapisane w regulaminie. Ten jest dostępny na wlkp24.info.

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli” – takimi słowami organizatorzy spektaklu opisują to, co będzie można obejrzeć na początku przyszłego miesiąca.

7 marca o godz. 16.00 i 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl wystawiany przez Teatr Capitol z Warszawy. My przygotowaliśmy dla naszych Czytelników zabawę, w której do wygrania są dwa podwójne bilety na pierwszy z tych występów, a więc na godz. 16.00.

Co należy zrobić, aby powalczyć o jedną z dwóch podwójnych wejściówek? Wystarczy uzasadnić: „Dlaczego akurat do Ciebie powinna trafić wejściówka na spektakl”. Dwie najciekawsze – zdaniem jury – odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek 5 marca 2020 roku na portalu wlkp24.info.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick