Wygraj bilety i posłuchaj Michaela Boltona na żywo! [KONKURS]

0
źródło: Prestige MJM
Michael Bolton - legendarny twórca pop-rockowych ballad przyjedzie do Polski. 7 sierpnia wystąpi w COS Torwar w Warszawie. Mamy do rozdania bilety na jego koncert. Co należy zrobić, aby móc się o nie ubiegać? Sprawdź na wlkp24.info!

„When a man loves a woman”, „How am I supposed to live without you” to największe hity autorstwa Michaela Boltona, które zna na pamięć każdy fan Michaela Boltona. Autor wielu legendarnych utworów, ceniony na całym świecie i wielokrotnie nagradzany wokalista przyjedzie do Polski i 7 sierpnia zagra na warszawskim Torwarze.

„Michael Bolton jest nie tylko piosenkarzem, ale także autorem tekstów, działaczem społecznym oraz aktorem. Jego kariera trwa już od ponad czterdziestu lat. W tym czasie dwukrotnie zdobył statuetkę Grammy. Napisał teksty piosenek dla takich gwiazd jak: Bob Dylan, Paul Stanley, Lady Gaga, Diane Warren i David Foster. Choć zaangażowany w wielu dziedzinach, to właśnie działalność wokalna pochłania go najbardziej” – opisują go organizatorzy koncertu w Polsce, firma Prestige MJM.

Wokalista sprzedał ponad 65 mln płyt na całym świecie i mimo 66 lat na karku, nadal koncertuje. W trakcie ponad 40-letniej kariery muzycznej wielokrotnie w pozytywny sposób szokował fanów. Ściął włosy, co odbiło się szerokim echem, a następnie nagrał płytę z ariami operowymi. Aby podołać tak wielkiemu wyzwaniu wokalnemu, trzeba mieć nieprzeciętne umiejętności i być obdarzonym wspaniałym głosem. Właśnie z nim jest związane pytanie konkursowe, które brzmi: „Ilu oktawowy głos ma Michael Bolton?”.

Poprawną odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres: konkurs@wlkp24.info. Sześć osób otrzyma od nas podwójną wejściówkę na koncert Boltona w Warszawie.

Konkurs trwa do czwartku 1 sierpnia, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick