Wygraj bilet na Music Power Explosion! Zostały ostatnie godziny [KONKURS]

0
Zegar tyka nieubłaganie. Jeśli chcesz zgarnąć podwójną wejściówkę na Music Power Explosion, nie czekaj! Zostało naprawdę niewiele czasu, by wziąć udział w naszym konkursie.

Podczas Music Power Explosion będzie można posłuchać na żywo prawdziwe gwiazdy muzyki klubowej w tym: TiëstoSteve AokiZEDDAfrojack i Don Diablo! Jeśli marzysz, aby znaleźć się pod sceną, ale nie masz jeszcze biletu, nic straconego. Weź udział w naszym konkursie i powalcz o podwójną wejściówkę.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie dokładnie odbyła się pierwsza edycja Music Power Explosion?”

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Music Power Explosion”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie, należy podać także swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Wybierzemy czterech szczęśliwców, których nazwiska ogłosimy w poniedziałek 9 lipca o godzinie 18.00! Bilety będą na nich czekać do odbioru od 10 do 12 lipca w godzinach od 9:00 do 16:00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19, Ostrów Wielkopolski).

Pamiętajcie, że wejściówki będzie można odebrać wyłącznie osobiście, za okazaniem dowodu osobistego.

Prosimy o dokładnie zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick