Wydłużamy czas konkursu! Czekamy na Wasze prace!

0
Uwaga! Konkurs na wspomnienie z wakacji zorganizowany przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info już prawie dobiegał końca, ale postanowiliśmy dać szansę większej liczbie dzieci, aby i one przygotowały wspomnienie z wakacji w formie plastycznej. Przypominamy, że nasza zabawa jest adresowana do dzieci w wieku 5-10 lat. Szczegóły na wlkp24.info.

Przedłużamy konkurs do poniedziałku, 6 września! Do tego dnia włącznie, do godz. 16.00 można przynosić prace plastyczne obrazujące najpiękniejsze wspomnienie z wakacji. Technika? Dowolna. Użyj do tego celu tego, co masz w domu. Wykaż się kreatywnością i samodzielnością!

Jest o co walczyć, bo 10 najlepszych – zdaniem jury – prac otrzyma podwójne zaproszenie na dowolny seans w kinie Helios w Ostrowie Wielkopolskim!

Wyniki konkursu ogłosimy we wtorek, 7 września na wlkp24.info, osobiście skontaktujemy się także z rodzicami nagrodzonych osób. Abyśmy mogli to zrobić, do każdej pracy należy dołączyć imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy do jednego z rodziców, który potrzebny będzie do skontaktowania się z nimw przypadku wygranej.

Prace możecie przynosić do siedziby Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick