DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Żyjemy w najlepszym z możliwych światów"

Rozpoczynamy teatralny sezon w Jarocinie. Jarocińska biblioteka wspólnie ze Stowarzyszeniem Jarocin XXI zapraszają w czwartek, 27 września do JOK Jarocin na spektakl „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” Studia Teatralnego „Koło”. A 5 października początek cyklu spotkań z Teatrem Polska. Pierwszy spektakl w jego ramach to „Gardenia”.

Spektakl „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów”

27 września, JOK Jarocin, godz. 19.00.

To lekka, muzyczna, ale i refleksyjna sztuka. Fotoreporter „Ilustrowanego Kuriera Codziennego” uwiecznia cztery dziewczyny biegnące po plaży nieopodal Mostu Poniatowskiego. Zdjęcie powstało w 1927 roku i dzięki przedrukowi w przedwojennej gazecie przetrwało do dzisiejszych czasów. Spektakl „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” to artystyczna interpretacja losów bohaterek przedstawionych na fotografii oraz opowieść o światach, które mogą się kryć za chwilą uchwyconą przez aparat. Wariacja na temat życia dziewczyn dwudziestolecia międzywojennego niepostrzeżenie zamienia się w opowieść o kobiecości, młodości i kryjącej się za nią wolności.

Bilety: 20 zł przedsprzedaż (do 20 września), 25 zł (od 21 września) do nabycia w Kinie „Echo” i Kawiarni Filmowej.

Projekt Wielki Teatr w Małym Mieście został dofinansowany przez Gminę Jarocin, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz