DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Tajemnica Bańki Szczęścia

OSRiR Hala widowiskowo sportowa

(Łódzka 29, Kalisz)
27 października
10:00, 18:30
25-27 zł

 

Polecany dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

10:00 – seans przeznaczony dla szkół oraz grup zorganizowanych. Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl.

18:30 – seans przeznaczony są dla rodziców z dziećmi. Bilety indywidualne: http://teatrbaniek.pl/kup-bilet i BiletynaeBiletTicketPro oraz salonach EMPIK.

OPIS SPEKTAKLU:

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Dobra Wróżka: pokazuje  magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów. Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu…Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe! Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a Dobra Wróżka zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

UWAGA: Spektakl trwa 70 minut, ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku, a ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz