Beata Kozidrak z zespołem Bajm

0
Zachęcamy do wzięcia udziału w serdecznej akcji dla Beaty i Bajmu!

Zespół Bajm w tym roku obchodzi 40. rocznicę działalności artystycznej! A to oznacza dokładnie to, że Beata Kozidrak i Bajm w ciągu tych czterech dekad dali niezliczoną ilość koncertów i stworzyli mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki.

Jubileusz 40-lecia zespołu Bajm skłonił nas do zorganizowania podczas koncertu w Kaliszu wyjątkowo serdecznej akcji dla Beaty Kozidrak i jej bandu! Zachęcamy wszystkich, którzy wybierają się 8 czerwca na Pola Marsowe (os. Dobrzec), aby zabrali ze sobą na koncert wydrukowane serce (załączone do artykułu). Gdy Beata Kozidrak zacznie śpiewać słynny hit „Myśli i Słowa”, wszystkie serca powędrują w górę, w kierunku artystki i zespołu.

Bajm – „Myśli i Słowa”
www.youtube.com/watch?v=3FP6ROwV1XM

Żadne miasto nigdy tak nie zaskoczyło Beaty i Bajmu, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Namawiamy również do wydrukowania większej ilości serc, aby móc rozdać je osobom, które nie będą ich miały na koncercie. Pokażmy wspólnie, że Kalisz serdecznie kocha BAJM!

Organizatorem akcji koncertowej jest:
– www.manufakturamuzyki.pl
– www.facebook.com/manufakturamuzyki

POBIERZ SERCE:
https://zapodaj.net/0f10112fa38c9.png.html
wydrukuj, wytnij i zabierz ze sobą na koncert w Kaliszu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick