„Wybory w bardzo wysokiej temperaturze” – Leszek Miller o nadchodzących decyzjach Polaków

13
Wybory do Europarlamentu za pasem, a listy wyborcze robią się coraz bardziej przejrzyste. Dlatego też wielu kandydatów odwiedza różne regiony Polski, by spotkać się z mieszkańcami. Nie inaczej było w Ostrowie Wielkopolskim. Na meczu Towarzystwa Sportowego Ostrovia zawitał Leszek Miller, były premier Rzeczpospolitej. Startuje on do Europarlamentu z drugiego miejsca Koalicji Europejskiej na terenie Wielkopolski. Udało nam się porozmawiać z premierem i zapytać nie tylko o nadchodzące wybory, ale także o nastroje w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej po zaliczonym spadku w poprzednich wyborach parlamentarnych.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Jaki macie program oprócz, odsunięcia PiS od władzy? obawiam się że żadnego! SLD już byliście pokazaliście swoje możliwości i zaprzepaściliście zaufanie społeczne jakim was wyborcy obdarzyli w 2001 roku.

    • Mają program odwrócić wszystkie ustawy, które PiS uchwalił. Totalna opozycja o tym mówi ustami swoich działaczy chcą zabrać 500+, wydłużyć wiek emerytalny, zabrać 13 emeryturę, zabrać wyprawkę szkolną. A Polacy mają być tanią siłą roboczą dla zachodu.

  2. A ja popieram panią Prezydent Beatę Klimek, która to wróciła z dystryktu Ciong-Ciul, czy jakoś tak w Chinach. Ona chce przecież przywrócić Bursztynowy Szlak pomiędzy Polską a Chinami, a wszyscy wiedzą, że przy okazji przekopu Mierzei Wiślanej która jest tak krytykowana przez opozycję totalną i Rosję odkryto duże pokłady bursztynu.

    • Oni sami nie wiedzą za kim są. Działacze PZPR udają demokratów. To m i przypomina stare polskie powiedzenie jak diabeł ubrał się w ornat i dzwoni na mszę. Kompletnie nie wiarygodni. Mam żal do władz PO że musimy na naszych listach wspierać były PZPR. A działacze zasłużeni są spychani na bok. Wstyd!

  3. Na byłych komunistów nie odważę się głosować, bo widać co np. taki Cimoszewicz zrobił z leśniczówką z której się wyprowadził. Wystarczy wpisać Cimoszewicz leśniczówka.

  4. To się Leszek Michalak członek SLD ucieszył. Beata pewnie też, bo wiadomo, że pierwsza miłość nie rdzewieje.

  5. Ja się cieszę dzięki platfusom nasi działacze z SLD wejdą bo tak by nie mieli szans, a potem mogą sobie nas Platfusy pocałować w d…

  6. PO najlepiej wychodzi granie w piłkę nożną. Przez 8 lat Tusk ze swoimi Ministrami zamiast ciężko pracować dla Polski zajmował się graniem w piłkę. A jak było każdy wie. Młodzi ludzie do Angli zmuszeni byli wyjeżdżać bo nie dbało się o Polskie rodziny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick