“Wybory w bardzo wysokiej temperaturze” – Leszek Miller o nadchodzących decyzjach Polaków

13
Wybory do Europarlamentu za pasem, a listy wyborcze robią się coraz bardziej przejrzyste. Dlatego też wielu kandydatów odwiedza różne regiony Polski, by spotkać się z mieszkańcami. Nie inaczej było w Ostrowie Wielkopolskim. Na meczu Towarzystwa Sportowego Ostrovia zawitał Leszek Miller, były premier Rzeczpospolitej. Startuje on do Europarlamentu z drugiego miejsca Koalicji Europejskiej na terenie Wielkopolski. Udało nam się porozmawiać z premierem i zapytać nie tylko o nadchodzące wybory, ale także o nastroje w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej po zaliczonym spadku w poprzednich wyborach parlamentarnych.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. 20
  6

  Jaki macie program oprócz, odsunięcia PiS od władzy? obawiam się że żadnego! SLD już byliście pokazaliście swoje możliwości i zaprzepaściliście zaufanie społeczne jakim was wyborcy obdarzyli w 2001 roku.

  • 2
   3

   Mają program odwrócić wszystkie ustawy, które PiS uchwalił. Totalna opozycja o tym mówi ustami swoich działaczy chcą zabrać 500+, wydłużyć wiek emerytalny, zabrać 13 emeryturę, zabrać wyprawkę szkolną. A Polacy mają być tanią siłą roboczą dla zachodu.

 2. 7
  1

  A ja popieram panią Prezydent Beatę Klimek, która to wróciła z dystryktu Ciong-Ciul, czy jakoś tak w Chinach. Ona chce przecież przywrócić Bursztynowy Szlak pomiędzy Polską a Chinami, a wszyscy wiedzą, że przy okazji przekopu Mierzei Wiślanej która jest tak krytykowana przez opozycję totalną i Rosję odkryto duże pokłady bursztynu.

  • Oni sami nie wiedzą za kim są. Działacze PZPR udają demokratów. To m i przypomina stare polskie powiedzenie jak diabeł ubrał się w ornat i dzwoni na mszę. Kompletnie nie wiarygodni. Mam żal do władz PO że musimy na naszych listach wspierać były PZPR. A działacze zasłużeni są spychani na bok. Wstyd!

 3. Na byłych komunistów nie odważę się głosować, bo widać co np. taki Cimoszewicz zrobił z leśniczówką z której się wyprowadził. Wystarczy wpisać Cimoszewicz leśniczówka.

 4. 3
  1

  Ja się cieszę dzięki platfusom nasi działacze z SLD wejdą bo tak by nie mieli szans, a potem mogą sobie nas Platfusy pocałować w d…

 5. 5
  1

  PO najlepiej wychodzi granie w piłkę nożną. Przez 8 lat Tusk ze swoimi Ministrami zamiast ciężko pracować dla Polski zajmował się graniem w piłkę. A jak było każdy wie. Młodzi ludzie do Angli zmuszeni byli wyjeżdżać bo nie dbało się o Polskie rodziny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick