DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wybitny rosyjski balet znów w Polsce! Mamy bilety! [KONKURS]

Po ubiegłorocznym sukcesie w polskich miastach, kilkudziesięcioosobowa grupa Royal Moscow Ballet ponownie zawita w naszym kraju! Pojawią się między innymi w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Toruniu.

Mamy niespodziankę dla wszystkich fanów „Jeziora łabędziego”. Dwie osoby będą mogły zgarnąć bilet dla siebie oraz osoby towarzyszącej i obejrzeć mistrzów 16 października w Sali Ziemi w Poznaniu.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Mamy dla Was pytanie konkursowe: Podaj nazwy dwóch najsłynniejszych motywów muzycznych z przedstawienia pt. „Jezioro łabędzie”?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Royal Moscow Ballet”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy 19 września do 23:59. Dwóch zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w czwartek 20 września. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje bilety w dniach od 20 do 28 września w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Bądźcie czujni, bo to nie koniec niespodzianek! Wkrótce do wygrania będą bilety na występ Royal Moscow Ballet w Łodzi i Wrocławiu.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz