„Wszytko co robię, robię z wiarą, nadzieją i miłością” – Dariusz Grodziński kandydatem na prezydenta Kalisza

0
fot.twitter.com/SchetynadlaPO
Dariusz Grodziński to kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Kalisza. Jego kandydatura została oficjalnie przedstawiona podczas konwentu obu partii.

Przedstawiony przez Grzegorza Schetynę oraz Katarzynę Lubnauer usłyszał wiele pochwał na swój temat. – Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Kalisza, Darek Grodziński to nasz przyjaciel, Kaliszanin z krwi i kości. On i jego współpracownicy wiedzą, jak przywrócić Kalisz na właściwe miejsce, jednego z liderów polskich miast! – pisze Grzegorz Schetyna na swoim Twitterze.

Sam kandydat na prezydenta Kalisza mówi o sobie, że jest Kaliszaninem i jest wkurzony. – Wkurzony, choć powinienem być uśmiechnięty, radosny, wdzięczny za to, co mnie w życiu spotkało! Tylko jak to zrobić? Jak, skoro potencjał naszego miasta jest marnowany? – głosił na konwencji partii.

ZOBACZ TEŻ: Damian Grzeszczyk kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

Zapytany o plany na rozwój Kalisza zaznaczał, że chce miasta, które będzie służyć mieszkańcom. – Chcę miasta otwartego dla mieszkańca, ale także na mieszkańca! Na przejawy inicjatyw obywatelskich, na akcje decydowania o swojej przestrzeni! Miasta otwartego także na zdanie inne niż moje! To ostatnie jest chyba najtrudniejsze, ale daję Wam słowo, że dojrzałem do tego – mówi Dariusz Grodziński.

Przedstawiony właśnie kandydat na prezydenta miasta jest radnym Platformy Obywatelskiej, a od trzech lat pełni funkcję dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Jak ocenia swoje szanse w wyborach? – Kaliszanie oceniają je wysoko i to się liczy. A ja? Jak zwykle wszytko co robię, robię z wiarą, nadzieją i miłością. Musi się udać! – odpowiada.

fot.twitter.com/SchetynadlaPO
fot.twitter.com/SchetynadlaPO
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick