#WspieramyNauczycieli – kolorowa akcja ostrowskich uczniów

28
Uczniowie Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim postanowili wesprzeć nauczycieli i już od samego rana stawili się w szkole, by pokazać, że w pełni popierają ich strajk. Młodzież uważa, że nauczyciele powinni otrzymać podwyżki. W ramach solidarności z nimi wyrysowali kredą przed gmachem szkoły napis "Wspieramy nauczycieli", a obok niego umieścili duże, czerwone serce.
redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

28 KOMENTARZE

  • Ciekaw czy Caryca wypłaci nauczycielom wynagrodzenia za czas strajków? Kalisz zapowidział że nie wypłaci nauczycielom wynagrodzeń bo się im nie należą tak stwierdziła Regionalna Izba Obrachunkowa. Apel do Radnych Miejskich Ostrowa aby patrzyli csrycy ms ręce, a jak wypłaci wynagrodzenia pomimo zakazu zawiadomcie odpowiednie organy.

  • Niech PiS obetnie pensję sędziom sądów. Dlaczego sędziowie mają przywileje zarabiają po 10 tysięcy zł miesięcznie, ponadto nie odprowadzają składek na swoje emerytury bo nie potrzebują. Opodatkować sędziów i zmniejszyć ich uposażenia i połowę to znajdą się podwyżki dla naszej grupy zawodowej czyli dla naiczycieli.

 1. Moja była szkoła (Technikum Kolejowe) zeszła na psy jacy nauczyciele ( nie wszyscy rzecz jasna) tacy ich uczniowie , z nudów nie maja co robić lub dzieci KOD-omitów.

 2. Nie dziobcie tak nauczycielom bo nie myślcie że na koniec roku będą same piątki na świadectwie…. zobaczymy kiedy to wszystko nadrobicie? Wszystkie soboty musicie z głowy wybić bo przez ten srajk będziecie musieli wszystko nadrobić….

 3. Pani polonistka kłamie mówiąc, że nie znalazły się pieniądze na podwyżki dla nauczycieli. Znalazły się tylko nie te zaporowe o 1000 zł których nie ma. Państwo strajkujący nie powinniście się nazywać nauczycielami tylko urzędnikami oświaty, a najlepiej urzędasami Broniarza.

 4. Mam nadzieję, że rodzice uczniów też wesprą biednych nauczycieli i np. zrzekną się 500+ dla swoich dzieci na rzecz pedagogów. Chociaż nie wiem, czy nauczyciele którzy mają dzieci zrobią to samo co rodzice nie będący nauczycielami.

 5. A ja jestem nauczycielem i wychowawcą… Czytając te komentarze zastanawiam się, gdzie ja jestem i co robię… Czas najwyższy jednak zmienić zawód. Z szacunku dla samej siebie.

 6. To co nauczyciele zrobili swoim uczniom i ich rodzicom będzie długo pamiętane. Ale przynajmniej wiadomo kto w większości uczy nasze dzieci. To są ludzie d/s specjalnych poruczeń Broniarza i opozycji totalnej.

 7. Drodzy rodzice nie musicie się martwić i złorzeczyć nauczycielom, niebawem w szkołach nie będzie miał kto uczyć. Sami podejmiecie ten trud, czekamy na efekty.

  • A ty inteligencie z dwoma lewymi rękami co będziesz robić? Nie ma zakładu pracy z normą 18h tygodniowo

 8. Drodzy nauczyciele chyba czas wrócić do swoich obowiązków szkolnych. Najpierw jedzcie na szkolenie jak się uczy dzieci, a później strajkujących.

 9. Strasznie dużo było tych uczniów, mniej więcej tylu, ile ma poziom tekstu autorki, chyba po byle jakiej podstawówce. Ta olbrzymia grupa uczniów „w pełni popiera strajk”. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać nad poziomem … Jutro pewnie ta olbrzymia grupa zacznie przynosić jedzenie i zbierać pieniądz na wsparcie strajkujących nauczycieli.

 10. Prędzej się można dogadać z dotowaną przez budżet UE świnią czy krową niż z żołdakami czerwonego zBROdNIARZA, który terroryzuje i zastrasza dzieci, młodzież szkolną i ich rodziców. Z nimi „ni chu chu” jak sami o sobie śpiewają.

 11. Nauczyciele niech się za robotę wezmą, a nie pracują po 4-5 godzin dziennie 3-4 miesięcy wolnego i jeszcze teraz sobie strajki urządzają. Pytam się czyim kosztem? Oczywiście dzieci. Niech sobie zrobią strajki w wakacje. Ciekawe dlaczego nie zrobią? No tak. W końcu wakacje.

  • Były strajki w sobotę. Wiedział Pan o tym? Jeśli nauczyciele szkół państwowych takk krzywdzą dzieci, pora zapisać je do szkół prywatnych. Po kłopocie. Aaaa nie, jednak nie…to przecież kosztuje. Zawsze można zmienić pracę na lepiej płatną.

 12. Wielki szacunek dla tych uczniów i takich uczniów. Jesteście wspaniali. Szanujcie swoich nauczycieli, to oni o was dbają i dmuchają w wasze życiowe żagle. Pozdrawiam Ostrowianka.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick