Wschodząca gwiazda Hollywood pochodzi z Ostrowa

3
Fot. Instagram/Monika Ekiert
Monika Ekiert -należy zapamiętać to imię i nazwisko, bo kariera tej aktorki przekroczyła mury Hollywood. Dorastająca w Ostrowie Wielkopolskim Monika, wystąpi w pierwszym odcinku słynnego, światowego reality show "Z kamerą wśród Kardashianów".

W amerykańskiej produkcji ma zagrać asystentkę francuskiej artystki. Studia rozpoczęła na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie studiowała ekonomię. Na drugim roku zdecydowała wyjechać do Francji i tam zrozumiała, że swoje życie chce związać z aktorstwem. Dostała się do szkoły Teatralno- Filmowej International Acting oraz do Cours Florent. Młodą aktorką interesują się serwisy plotkarskie, a także te zajmujące się showbiznesem. – Po raz pierwszy posłuchałam tego wewnętrznego głosu, który mówił mi Paryż. To był ten dobry impuls. Rodzice nie obawiali się. Myślę, że oni wiedzieli, że to jest najlepsza droga do mojego szczęścia. W Paryżu pracowałam i jednocześnie uczyłam się języka – powiedziała serwisowi plejada.pl Monika Ekiert.

Na swoim koncie ma już występ w polskim serialu „Barwy Szczęścia”, a także w miniprodukcjach, na deskach teatru, a także w serialu kryminalnym. Zatańczyła także u boku Jeniffer Lopez w jej teledysku. Teraz zobaczymy ją na ekranie w ramach amerykańskiego show „Z kamerą wśród Kardashianów”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. swoją edukację rozpoczęła na Uniwersytecie Wrocławskim… a może chodziła do jakiejś podstawówki i liceum w Ostrowie?? 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick