Wrocław rozdany! Trzy miejsca w Łodzi jeszcze czekają!

0
Dziś o północy upłynął czas wysyłania odpowiedzi na pytanie konkursowe dotyczące The Royal Moscow Ballet. Do wygrania były cztery podwójne bilety na występ baletmistrzów we Wrocławiu oraz cztery podwójne na przedstawienie w Łodzi.

Bilety do Wrocławia zostały rozdane. Czterech szczęśliwców już wie o swojej wygranej. Do Łodzi natomiast, bilety zgarnęła tylko jedna osoba. Pozostali udzielili błędnej odpowiedzi.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi: Korona Moskiewskiego baletu.

A oto zwycięzcy:

Wrocław: 

  1. Izabela Banasiak 
  2. Andrzej Śniegocki 
  3. Renata Młynarczyk 
  4. Aneta Mazurek

Łódź:

  1. Lidia Rutkowska

 

Dlatego ogłaszamy dogrywkę! Bilety czekają na trzy osoby.

A pytanie brzmi: Kto jest założycielem grupy baletowej The Royal Moscow Ballet? 

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dogrywka Royal Moscow Ballet”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 30 września do 23:59. Trzech zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w poniedziałek 1 października. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje bilety w dniach od 1 października do 5 października w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick