Wraca Trzecia Połowa w Telewizji Proart

1
Po wielomiesięcznej przerwie na antenę Telewizji Proart wraca magazyn piłkarski Trzecia Połowa. Premierowy odcinek w sezonie 2020/21 zostanie wyemitowany we wtorek 22 września o godz. 18.30.

Miniony sezon był szalony nie tylko za sprawą tego, co działo się na piłkarskich boiskach w naszym regionie, ale również przez wzgląd na pandemię koronawirusa. Wzrost zakażeń i decyzja rządu o wprowadzeniu lockdownu spowodowała, że rozgrywki zostały przerwane w marcu i wiele lig już ich nie wznowiło. Zespołu z naszego regionu nie dokończyły rozgrywek w poprzednim sezonie. Zdecydowano się rozegrać sezon do końca w najwyższych ligach. Dlatego też po zimowej przerwie na antenę Telewizji Proart nie wrócił magazyn piłkarski Trzecia Połowa.

Początek aktualnej serii rozgrywek sezonu 2020/21 także nie dawał odpowiedzi, czy wszystko będzie dobrze. Stąd decyzja o opóźnieniu powrotu naszego flagowego magazynu na antenę. Ostatecznie zdecydowaliśmy o jego powrocie.

Pierwszy odcinek Trzeciej Połowy w tym roku zostanie wyemitowany we wtorek 22 września o godz. 18.30 oczywiście tylko w Telewizji Proart.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick