Wraca Trzecia Połowa! Pierwszym gościem jeden z najlepszych młodych piłkarzy w regionie

1
Rozpoczął się nowy sezon piłkarski, a wraz z nim na antenę Telewizji Proart wraca Trzecia Połowa. Wielu kibiców pytało o powrót tego programu na antenę jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek 2021/22. Odpowiadamy: premiera już w najbliższy wtorek, 10 sierpnia i 18.40.

O piłce nożnej można rozmawiać godzinami. Wie o tym doskonale każdy kibic. Niezależnie czy dopinguje kluby zagraniczne, te występujące w polskiej lidze czy reprezentację. My też uwielbiamy dyskutować o futbolu. Dlatego ruszamy z kolejnym sezonem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart.

Nasz piłkarski magazyn wróci na antenę we wtorek, 10 sierpnia o 18.40. Wtedy wyemitujemy premierowy odcinek. Gościem będzie Filip Szewczyk, utalentowany pomocnik Pogoni Nowe Skalmierzyce, który latem zmienił barwy klubowe zamieniając Jarotę Jarocin właśnie na niebiesko-białych.

Porozmawiamy m.in. dobrym rozpoczęciu rozgrywek w wykonaniu Pogoni, planach na przyszłość, Franciszku Smudzie, który był jego trenerem, Widzewie Łódź, Jarocie, ale też planach na przyszłość i cechach rozpoznawalnych tego piłkarza, a więc szybkości i dryblingu. Na której pozycji najbardziej lubi występować? Na te i wiele więcej pytań odpowiedź znajdziecie w Trzeciej Połowie. Zapraszamy do oglądania.

Sponsor programu:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick