Wraca liga. Derby Wielkopolski na Miejskim

0
Czas na powrót do walki na drugoligowych torach żużlowych. W niedzielę o godzinie 16 na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim dojdzie do derbowego spotkania. Zespół MDM Komputery TZ Ostrovia podejmować będzie Unię Kolejarza Rawicz. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.

Po 7 meczach ostrowski zespół z dorobkiem 12 punktów zajmuje 2 miejsce w tabeli. Lideruje Stal Rzeszów, która ma dwa punkty więcej. Do zakończenia rundy zasadniczej biało-czerwoni rozegrają jeszcze pięć spotkań. No i w tych meczach podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego zamierzają walczyć o pierwsze miejsce. U siebie Ostrovia podejmować będzie zespoły z Rawicza, Opola i Rzeszowa. Poza tym biało-czerwonych czekają wyjazdowe mecze w Bydgoszczy i Krośnie.

W niedzielę więc biało-czerwoni rozegrają kolejny mecz derbowy. Spotkanie z Unią Kolejarzem Rawicz zapowiada się bardzo interesująco. Kibice czarnego sportu mogą liczyć na dużą dawkę emocji. Kilka tygodni temu mecz obu zespołów na rawickim torze zakończył się remisem.

Kibiców czarnego sportu zapraszamy więc na trybuny Stadionu Miejskiego. Początek meczu w niedzielę o godzinie 16.00.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick