Wojtek spod Kępna liczy na naszą pomoc! Trwa zbiórka 10 milionów

33
Wojtek Howis z Galewic koło Kępna w grudniu skończył rok. Dla zdrowego dziecka jest to okres, w którym uczy się najbardziej podstawowych umiejętności - samodzielnego jedzenia, raczkowania, a później chodzenia. Rodzice cieszą się z gaworzenia, a każde nowe słowo przynosi nieskończoną radość. Z Wojtkiem jest inaczej. Walczy z SMA – czyni rdzeniowym zanikiem mięśni typu pierwszego. Jest dla niego ratunek – specjalistyczny lek, niestety niesamowicie drogi. Trwa zbiórka pieniędzy, aż 10 milionów złotych.

Jest pogodny, przysparza rodzicom wielu powodów do uśmiechu, nie odczuwa dużego bólu. Ale SMA, czyli rdzeniowy zanim mięśni sprawia, że 16-stomiesięczny Wojtek został skazany na walkę o przede wszystkim każdy oddech. Wojtek oddycha przy pomocy respiratora, wymaga stałej opieki rodziców i monitorowania stanu jego zdrowia. Choroba nie cofa się, prze niestety naprzód niszcząc mały organizm.

Jest szansa na to, by chłopiec wyzdrowiał. Podanie odpowiedniego leku Wojtkowi przed ukończeniem drugiego roku życia to marzenie jego rodziców. W dodatku pojawiła się nadzieja, że uda się to zrobić w Polsce bez konieczności wyjazdu do zagranicznych klinik. Przeszkodą są tylko i wyłącznie ogromne pieniądze potrzebne na zakup leku. Życie Wojtka wyceniono na 10 milionów złotych.

>> LICYTUJ RÓŻNE FANTY I ZASIL ZBIÓRKĘ DLA WOJTKA <<

Na koncie Wojtka w fundacji SiePomaga.pl jest ponad 4,2 miliona złotych, to jednak wciąż niewiele ponad 30% potrzebnej kwoty. Wspólnie możemy sprawić, że kwota 10 milionów zostanie zebrana i uratuje chłopca. Termin zbiórki upłynie 30 czerwca, czas gra kluczową rolę w walce o zdrowie Wojtusia. Na Facebooku istnieje co najmniej kilka grup, na którym trwają licytacje na rzecz chłopca, pomaga każdy , jak tylko może. Liczy się dosłownie każda złotówka.

>>LINK DO ZBIÓRKI DLA WOJTKA HOWISA<<

W imieniu rodziców Wojtka Howisa prosimy państwa, byście spróbowali stać się cząstką życia chłopca oferując mu pomoc, choć niewielką. Każdy grosz to maleńki krok do wyzdrowienia Wojtka. Wielokrotnie pokazaliście, że nie ma rzeczy niemożliwych w pomaganiu ludziom w potrzebie, wierzymy że tak będzie i tym razem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

33 KOMENTARZE

  • Witam mam do sprzedania nowego duzego pięknego misia pieniądze osoba kupująca przekaze dla wojtusia
   Czy ktos zaiteresowany

 1. Prosimy o wsparcie zbiórki Wojtusia. Wystarczy spojrzeć w te piękne oczka. Wojtuś zaczaruje każdego. Liczy się każda złotówka. Ty też możesz brać udział w ocaleniu życia dziecka! Otwórzmy serca dla Wojtusia. Pomaganie jest proste!

 2. Wszyscy, którym nie jest obojętny los dziecka, malutkiego chłopczyka są proszeni o wsparcie tej zbiórki ❤️ŻYCIE tego dziecka jest w naszych rękach.

 3. Proszę 🙏🙏🙏Ty również możesz pomóc nam uratować Wojtusia ❤️❤️ Każda kwota ma znaczenie. Każda jest na wagę życia.🙏🙏🙏

 4. Bezbronny wobec SMA Wojtuś potrzebuje naszej pomocy. Realnej pomocy którą uratuje mu życie. Twoja 1 zł ma ogromną moc. Wpłać,udostępnij i uratuj Wojtusia!
  Dziękujemy serwisowi za artykuł ❤

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick