Wójt Żelazkowa z kolejnymi zarzutami. Groził rodzinie?

1
Wójt Żelazkowa ponownie ściągnął na siebie kłopoty. Właśnie został zatrzymany w związku z tym, że mimo nakazu, nie wyprowadził się z domu, a dodatkowo miał grozićł członkowi rodziny śmiercią. Prokurator złożył wniosek do sądu o tymczasowy areszt dla niego, który ma zostać rozpatrzony we wtorek 5 lutego.

O problemach wójta Żelazkowa informowaliśmy już kilkukrotnie. W styczniu pisaliśmy o tym, że wezwał służby, ponieważ kierowca jednego z pojazdów miał uszkodzić mu płot. Na miejscu policjanci ustalili, że zgłoszenie dotyczyło sytuacji, która miała miejsce kilka dni wcześniej, a nowego zdarzenia nie było. Kilkanaście dni temu miał także znieważyć strażaków, za co także został mu postawiony zarzut. Mężczyzna nie przyznał się jednak do winy.

Teraz nad jego głową ponownie zgromadziły się czarne chmury, a jak donoszą służby, wszystko w związku grobami, które miał kierować pod adresem najbliższego członka rodziny. – Celem zapewnienia tej osobie bezpieczeństwa oraz biorąc pod uwagę, że mężczyzna nie zastosował się do wcześniejszych postanowień, prokurator uzupełnił mu zarzut kierując do sądu wniosek o tymczasowy areszt  – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick