Wójt Żelazkowa urządził nielegalne spotkanie noworoczne? Wyjaśnia to policja

12
screen z programu Uwaga! TVN | źródło: YouTube
Kaliska policja pod koniec roku interweniowała na terenie Gminy Żelazków, gdzie miało zostać zorganizowane spotkanie noworoczne. Miało w nim brać udział kilkadziesiąt osób w tym wójt Gminy Żelazków. Mundurowi prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające.

Kaliscy policjanci otrzymali 30 grudnia telefon z informacją, że w lokalnym Domu Seniora odbywa się spotkanie noworoczne i bierze w nim udział kilkadziesiąt osób. Miał tam również znajdować się Sylwiusz Jakubowski, wójt Gminy Żelazków. – Po dotarciu policjantów na miejsce okazało się, że w budynku już nikogo nie ma. Był jednak świadek, który potwierdził, że takie spotkanie miało tam miejsce. Trwają czynności wyjaśniające – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Rzeczniczka policji informuje także, że wszyscy domniemani uczestnicy spotkania będą wzywani na przesłuchanie w tej sprawie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. 6
  1

  Łatwiej pisać o patologiach w innych powiatach niż we własnym. Opisanie patologi władzy lokalnej we własnym ogródku ujawniło by dziennikarskie „jaja” 🙂

 2. 27
  7

  Nie bronię wójta, tylko pytam – czy policja równie chętnie interesowała się imprezą u Rydza? Hulali aż gwizdało, bez masek, łeb przy łbie… :/ Tyle że to były łby “lepszego sortu”, ba! “najlepszego sortu”…

 3. No to jak zwykle dowiedzieliśmy że była impreza z zadyma ktòra jest jak zwykle kończąca się tym samym no przecież tak było ,jest i będzie kończyło tak samo pogadane pogadane i po wszystkim.

 4. 7
  3

  JEDZĄ,PIJĄ,LULKI PALĄ…TAŃCE …. ITD. -WÓJT MOŻE I JEGO ŚWITA -KARY PO 30.000 I POZBAWIENIE STOŁKA SŁYNNEGO WÓJTA./A JAKI BYŁ WULGARNY W STOSUNKU DO DZIENNIKARZA-WSTYD WÓJCIE-BO NIE PANIE WÓJCIE.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick