Włoskie trio zagra w Łodzi! Możesz wygrać i posłuchać ich na żywo! [KONKURS]

0
Il Volo, czyli słynne, włoskie trio składające się z Piera Barone, Ignazia Boschetto i Gianlucę Ginoble zagra w Polsce! Reprezentanci Włoch w konkursie Eurowizji w 2015 roku dadzą popis swoich umiejętności wokalnych już 9 lipca w Atlas Arenie w Łodzi! Wraz z organizatorem - firmą Prestige MJM ogłaszamy konkurs, w którym pięciu szczęśliwców będzie mogło zgarnąć voucher uprawniający od odbioru podwójnej wejściówki na koncert!

UWAGA! Nastąpiła zmiana w regulaminie konkursu! Zwycięzca otrzyma voucher, który uprawnia go do odbioru podwójnej wejściówki na koncert, która będzie do odbioru w dniu oraz miejscu wydarzenia. 

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE REGULAMIN KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odrobina kreatywności. Zadanie konkursowe brzmi: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert zespołu Il Volo i kogo zabierzesz ze sobą?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Il Volo”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy tylko do piątku, 1 lipca 2022 roku, do godz. 23.59.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick