Władysław Kosiniak-Kamysz z wizytą w regionie. Jakie powiaty odwiedzi?

5
Władysław Kosiniak-Kamysz, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego odwiedzi powiaty południowej Wielkopolski. Wizyta szefa partii zaplanowana jest na środę. W planach jest wizyta w powiecie kępińskim, ostrzeszowskim oraz kaliskim.

O godzinie 9.00 odwiedzi jedno z gospodarstw rolnych w miejscowości Dojutrów (gmina Blizanów) w powiecie kaliskim. Podczas tego spotkania poruszony zostanie temat aktualnej sytuacji w rolnictwie.

O godzinie 11.00 w Kaliszu, na wysokości ul. Polnej 75 zaplanowano konferencję prasową.  Jej tematem będą protesty mieszkańców Kalisza, powiatów kaliskiego, pleszewskiego, jarocińskiego i innych dotyczące przebiegi linii kolei szybkich prędkości i planowanych wysiedleń i wyburzeń domów.

O godzinie 13.00 w miejscowości Bobrowniki w gminie Grabów nad Prosną (powiat ostrzeszowski) Władysław Kosniak-Kamysz weźmie udział w otwarciu mostu na rzece Prośnie, wybudowanego ze środków budżetu Państwa oraz budżetów Województwa Wielkopolskiego i gminy Grabów nad Prosną.

Kolejna konferencja prasowa zaplanowana jest na godzinie 15.00 w Kępnie. Temat będą środki z Unii Europejskiej, wpływ na rozwój Województwa Wielkopolskiego i gminy Kępno.

Ostatnie spotkanie będzie miało miejsce w godzinie 17.00 w miejscowości Bralin w powiecie kępińskim. Tam w restauracji przy ulicy Wrocławskiej polityk spotka się z mieszkańcami.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick