Władysław Kosiniak-Kamysz w Tarchałach Wielkich. Jak poprawić byt rolników?

21
Władysław Kosiniak-Kamysz był gościem jednego z gospodarstw rolnych w Tarchałach Wielkich. Razem z europosłem Andrzejem Grzybem oraz przedstawicielami lokalnych struktur PSL-u rozmawiali o wyzwaniach czekających Unię Europejską w najbliższych latach, ale poruszyli też problemy, z którymi borykają się rolnicy.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

21 KOMENTARZE

 1. Grzyb i ten grubas Walkowski w tle, wmawiają rolnikom, że są za nimi. A ja PSL które jest w koalicji z PO i innymi lewackimi partiami nazywam „Polskim Stronnictwem Liberalnym”. Mam nadzieję, że rolnicy nie dają się nabrać na dziadostwo, które godziło się przez lata i nadal się zgadza na niższe dopłaty do polskich rolników. Poza tym zauważyłem, że Kosiniak- Kamysz to żaden rolnik. On wg mnie to taki kamyszy który jest za adopcją dzieci przez homoseksualistów, a kosiniak przeciw.

  • Panie Kamysz nie bądź pan śmieszny. Co PSL zrobił dla rolników? Po drugie czy my jako rolnicy mieliśmy równe dopłaty jak rolnicy niemieccy jak pan był w rządzie Tuska dlaczego pan nie załatwił dopłat równych Niemcom dla Polskich rolników? A teraz pan taki mądry. Wstyd i obłuda.

 2. Selffi sobie zrobił ten pajac i myśli, że wygra wybory do UE. Niedoczekanie twoje i twojej antypolskiej koalicji~! Taki pajac myśli, że ludzie ze wsi nie mają swojego rozumu i że wystarczy, że przyjedzie na wieś i wszyscy na niego zagłosują!

 3. Natura nie znosi pustki jak nie będzie kościoła to kto ? wy zakute komunistyczne łby czy islam ?…. wy patrioci ??

  • PSL wypiol się na rolników i społeczeństwo. Pamiętam dokładnie słowa Pana Kosiniaka-Kamysza jak uzasadniał podwyższenie wieku emerytalnego jak był ministrem w rządzie Tuska. A teraz popiera koalicję europejską walcząca z kościołem. Kim Wy jesteście w tym PSL – u i jakie wartości w końcu wyznajecie?

 4. Ale ekipa , perz, kamysz, grzyb I dolata, mądrość sama w sobie, I oczywiście obecna władza robi błąd, Panie kamysz A jak Pan tworzył rząd to było lepiej???

 5. Blado ten PSL wygląda. Naliczylem pięciu członków w tym Walkowski występował za trzech. Źle to wróży. Grzyb nie ma szans.

 6. Ktoś kto rżał i klaskał gdy katolików porównywano do świń taplających się w błocie wygląda jak kosiniak, który trafił na kamysz.

 7. Trzeba było tego Kosiniaka- Kamysza zaprosić do knajpy która została nazwana przez Gessler „Chłop i Baba” czy tam na odwrót. Tam razem z przyjmującymi go gospodarzami czułby się jak u siebie.

 8. Widzę, że wszędzie elektorat PiSu uruchomił się ze swoim miłosierdziem do drugiego człowieka. Szacunek to deficytowa sprawa w tym towarzystwie. Smutne to ale bardzo prawdziwe.

  • Smutne jest to że zamiast zająć się prowadzeniem lekcji wylewasz swoje żale w komentarzach. Boli wypłata za kwiecień co nie?

 9. Jak można być tak obłudnym albo zaślepionym? „Wierzący i praktykujący” ale nie przeszkadza mu to popierać i gościć PSL- owskich sprzedawczyków!

 10. A czy murarze, nauczyciele, spawacze, kierowcy zarabiają tyle co w UNII. Ale spoko teraz Jarek wynegocjuje wyższe dopłaty niż w Niemczech. Tak samo jak tupolewa sprowadził.

  • Weź swoją rodzinę z Wałęsą i jego dziećmi zabierz rosjanom wrak i sprowadź go do polski kozaku.

 11. Niech Grzyb powie czy tankuje do swojego samochodu biopaliwo? Pewnie gdyby takim oddać władzę, to paliwo mielibyśmy ze uprawy ziemi, a jedzenie z węgla.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick