Wiwaty i śpiewy na cześć premiera. Tak Ostrzeszów powitał Mateusza Morawieckiego

38
Okrzyki powitalne, śpiewanie "Sto lat", grad oklasków i machających flag w rękach mieszkańców Ostrzeszowa. Taki widok ujrzał witany chlebem i solą premier Mateusz Morawiecki. Jego wizyta była częścią Pikniku Rodzinnego zorganizowanego w tym mieście. Morawiecki wygłosił przemówienie i wręczył statuetki przedstawicielom Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczych Straży Pożarnych.

Witany chlebem i solą z trudem szedł w kierunku sceny korytarzem utorowanym przez ochronę i strażaków z OSP. Mateusza Morawieckiego w Ostrzeszowie witały tłumy. Każdy chciał podejść jak najbliżej, ale niewielu było to dane. Przynajmniej na początku jego wizyty w tym mieście podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego na Placu Jana Pawła II.

Po przemówieniu premiera na scenę poproszono przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy odebrali statuetki z rąk Mateusza Morawieckiego. Czwarta najważniejsza osoba w państwie znalazła też czas na zapoznanie się z potrawami przygotowanymi przez KGW z gminy Ostrzeszów czy zrobienie sobie zdjęć z mieszkańcami.

Zobaczcie, jak przebiegała wizyta Mateusza Morawieckiego w Ostrzeszowie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

38 KOMENTARZE

  • Mamy to na co zasługujemy.Jakie społeczeństwo taki rząd i taki Premier. Więc mamy populistòw, nieudaczników i kłamców , Poltykòw. pazernych bez bez zasad.

 1. NIE MA CO KOMENTWAĆ KAŻDY WYJAZD W POLSKĘ PISU , I TA SAMA GADKA DO WŁADKA . NIC CIEKAWEGO , OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ . MORDY ZDRADZIECKIE I KANALIE , – TO DRUGI SORT Z KTÓRYM NIKT W POLSCE SIE NIELICZY , RZAD KASE ROZDAJE , BO CHCE BYC NA DAL NA ŚWIECZNIKU I PRZY KORYCIE , PĘDZIĆ WYGODNY ŻYWOT HRABIEGO , A ZA CHWILE , PO WYBORACH SRU – I PODWYŻKI , NAJPIERW DAJĄ A ZACHWILE TO CO DALI ZABIORĄ . BO SKĄD KASE MAJĄ BRAC . ?

 2. Kilkadziesiąt autobusów z wielu regionów Polski przewiozło bojówki PIS do Ostrzeszowa. Zero ludzi miejscowych. Może tv wyjaśniłaby ta kpinę?

  • Bzdury opowiadasz. Boli was że tłumy Ostrzeszowian przyszły witać pana premiera. Możecie sobie narzekać, rzucać inwektywy ale ludzie przewidzieli i popierają patriotyczny rząd polski.

 3. Cyrk na kółkach w Ostrzeszowie – Pinokio odegrał rolę wg scenariusza Kaczyńskiego. – a lud miał rozrywkę – odaną do pinset plus w przyszłości jeszcze otrzyma miskę ryżu!

 4. Zapomnij , żadnych obcych busów nie było (obok zaraz jest zwykły przystanek) znajomych z okolicy w brud ale to nie dziw od kilku lat Ostrzeszów to twierdza Pis-u (przedtem PSL – niech żałują).
  Wielu ciekawskich niż wielbicieli a poza tym Piknik rodzinny w ciepły wolny dzień.

 5. yyy i to wszystko za miskę ryżu jął mówił Pan Premier… ciekawe kiedy obudzi się młode pokolenie ? CZas mamy do 2050 potem to late ….

 6. Kabareciarz z PIS z posadą Premiera – notoryczny kłamca skazany prawomocnymi wyrokami – bredzi na spotkaniach wyborczych i wygłasza populistyczne brednie dla wyznawców i sympatyków ,, dobrej zmiany „, Przykro słuchać tych bredni i kłamstw – ale dla wielu wyznawców jest to ewangelia tej opcji poliyycznej / są to prawdy obkawione dla tych którym rozum odmówił posłuszeństwa.

 7. To smutne jak polityk kłamie, tym bardziej jak jest Premierem.A bardzo przykre jest to że są spiewy i aplauz ,, zaurocznych ” takimi słowami wyznawców tej populistyczne opcji pplitycznej

 8. Ostrzeszów wstyd i hańba tak witać Mateuszka Kłamczuszka zawsze mówiłem że Ostrzeszów to twierdza pisiorów szkoda że Moje miasteczko należy do Powiatu Ostrzeszowskiego mam nadzieje że dożyje czasów że powiat ostrzeszowski zostanie zaorany przez Powiat Kępiński i Ostrowski.

  • Oczywiście – skażeni populizmem który łyknęli. – brak własnej obiektywnej oceny indokrynowani przez TVPIS.

 9. Z Ostrzeszowa żadne tłumy , kilkadziesiąt emerytów i kilkoro wnuczków. Gawiedz pos sceną krzycząca dziekujemy, sto lat i machająca flagami to wielbiciele przywiezieni wraz z premierem. Autobusy pod oceanikiem stały…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick