Wirtuoz Przybylski. Piękna bramka juniora Ostrovii [WIDEO]

18-letni Jakub Przybylski bramkę meczu rzucił pięć minut przed końcową syreną, kiedy ważyły się losy spotkania. Po tym trafieniu Ostrovia przegrywała różnicą jednej bramki. Na uwagę zasługuje także fakt, że obrońcą w tej sytuacji był Paweł Piwko, były zawodnik Vive Kielce i reprezentacji Polski, prowadzonej przez Bogdana Wentę.

Ostatecznie Ostrovia doprowadziła do remisu 31:31. W serii rzutów karnych jednak lepsi okazali się rywale. Siódemka Miedź Legnica wygrała 4:3, wywożąc z Ostrowa dwa punkty. Ostrovii pozostała radość z wywalczenia jednego punktu.

10 listopada przed KPR-em kolejny mecz o ligowe punkty. W sobotę zawodnicy Kazimierza Kotlińskiego zagrają w Wieluniu z MKS.