Wiosenne sprzątanie Ostrowa – za tydzień ruszamy w teren

3
Wielkie sprzątanie miasta organizowane przez grupę Ostrów – Lubimy Pomagać nabiera rumieńców i konkretnych kształtów. Wszyscy, którzy zadeklarowali udział w akcji, zostali podzieleni na grupy i przyporządkowani do konkretnych rejonów, które trzeba oczyścić z zalegających odpadów. Całe przedsięwzięcie potrwa trzy dni, od 23. do 25. kwietnia.

Akcja pod hasłem „Wiosenne sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego” odbędzie się w przyszły weekend, a więc 23., 24. i 25. kwietnia. Do tej pory chęć udziału w niej zgłosiło już ponad 800 osób. By wszystko szło sprawnie i było bezpiecznie, sprzątający będą podzieleni na grupy i przyporządkowani do konkretnych rewirów. Ich wykaz zamieszony jest na plakatach.

Wciąż można dołączyć do akcji. Chęć udziału w wiosennym sprzątaniu Ostrowa Wielkopolskiego można zgłaszać do koordynatorów poszczególnych rejonów. Pełna lista opublikowana jest też na profilu Facebookowym grupy Ostrów – Lubimy Pomagać.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 6
    1

    Niech tam idą gdzie nikt nie sprząta przez cały rok a nie gdzie sprzątają co tydzień tak jak parki miejskie tam jest porządek czy wokół stadionu jest super porządek.Mozna sprzątnąć kozi Borek teren Szczelecka / Ale solidarności park 600 lecia ale tam w krzakach i zaroślach ,Piaski las tam gdzie nikt nie sprząta a nie centrum

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick