Wiemy, kto wystąpi w lipcu w „zielonym amfiteatrze”! [POSŁUCHAJ]

0
materiały organizatora
Internauci wybrali pięciu finalistów Jarocińskich Rytmów Młodych 2021. Zespoły wystąpią na scenie w nowym amfiteatrze. Będą mieli możliwość zainaugurowania koncertów w tym miejscu. Decydujące występy zaplanowano na czwartek, 15 lipca. Wstęp wolny.

Poznaliśmy półfinalistów Jarocińskich Rytmów Młodych 2021. Internauci wybrali pięć zespołów, spośród których zostanie wybrany zwycięzca tego muzycznego konkursu, którego tradycja sięga 50 lat.

Podczas koncertu finałowego, który zaplanowano na czwartek 15 lipca, wystąpią: Heima, Ikarus Feel, Pink Roses, The Poks i Transgresja. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w nowym, jarocińskim amfiteatrze, który powstał w parku Radolińskich. Nowoczesny i zielony obiekt przykuwa wzrok nieoczywistym kształtem. Miejsce, w którym powstał, też nie jest przypadkowe, bo znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie starego. Legendarny obiekt został wyburzony kilka lat temu. Symbolizuje go kształt fundamentów. Zostały one przekształcone w interaktywną podróż w czasie.

Finałowemu graniu będą się przysłuchiwać i przyglądać jurorzy: Daria Zawiałow, Darek „Maleo” Malejonek, Marcin Bąkiewicz, Tomasz Jankowski i Sebastian Pluta. To oni wybiorą laureata JRM 2021.

Decydująca faza Jarocińskich Rytmów Młodych może być gratką dla fanów tego typu muzyki. Wstęp na czwartkowe koncerty będzie darmowy.

Tegoroczny Jarocin Festiwal będzie trwał cztery dni. Rozpocznie się w czwartek, 16 lipca i potrwa do niedzieli, 18 lipca.

Posłuchaj utworów finalistów Jarocińskich Rytmów Młodych 2021

Heima

Ikarus Feel

Pink Roses

The Poks

Transgresja

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick