Wiemy, kto wygrał w konkursie Oddaj krew z kablówką – WYNIKI KONKURSU

13
Od pewnego czasu Czytelnicy dopytują, kiedy zostanie ogłoszona lista nagrodzonych w konkursie "Oddaj krew z kablówką". Wreszcie jest. Publikujemy zwycięzców na portalu wlkp24.info, ale nazwiska zostaną także zaprezentowane w Telewizji Proart tuż po Wydarzeniach o godz. 17.20.

Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zwycięzców naszej zabawy, a jest ich bardzo wielu. Tegorocznym zadaniem było napisanie, jak rozpoczęła się Twoja „krwawa historia”. Można powiedzieć, że ilu uczestników, tyle odpowiedzi. Jedni pisali krótko, zwięźle i na temat, inni przedstawili nam swoje historie ze szczegółami. Dokładnie przeczytaliśmy każdą z nich i wreszcie możemy zaprezentować Wam wyniki.

POLUB FANPAGE ODDAJ KREW Z KABLÓWKĄ

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Chcecie to oddam Wam swoją nagrodę, bo zachowujecie się żałośnie, skoro liczycie na nagrody. Ktoś Wam obiecał te nagrody? Jak tylko dla nagród oddajcie to sobie darujcie, bo niedługo pójdziecie i powiecie ze chcecie pieniadze za to..

  2. Ja za kazdymto razem oddawalem nagrode komuś kto bardziej z niej skorzysta ale jednak wiedzialem co wygralem przy ogloszeniu wynikow a w tym roku zero info

  3. Szanowna redakcjo,jak widać czas pomyśleć o zrezygnowaniu z jakichkolwiek nagród przy okazji akcji z oddawaniem krwi,gdyż wtedy zostaną prawdziwi dawcy z chęcią pomocy innym ,a nie poszukiwacze nagród ,którzy jak widać w przypadku nie wygrania np.pudełka zapałek są gotowi zmieszać z błotem wszystko i wszystkich dookoła ,bo nie ja wygrałem,ale to polskie -oddaj krew z kablówką bez nagród !

  4. Nikt nie ma problemu z nagrodami, największą nagroda jest oddanie krwi i podarowanie jej komuś kto potrzebuje i uratować ludzie życie 🙂

  5. Nie jestem krwiodawcą , gdyż z pewnych przyczyn nie mogę oddawać krwi.Widząc wasze komentarze ( nie wszystkich osób) mam wrażenie , że idziecie tam dla nagród a nie nieść pomoc z serca.wstyd.Proponuję zrobić kolejną akcję bez nagród i sponsorów , pewnie już takich tłumów nie będzie.Wstyd !

    • Napewno pośród krwiodawców są tacy co przychodzą tylko po dwa dni wolnego i nagrody, ale tak naprawdę co Nam do tego? Liczy się to, że przyjdą i oddadzą tą Krew, której tak jak w każdym krwiodawstwie mówią – nie idzie wyprodukować. Mimo swej zachłanności i tak pomagają innym. Pozdrawiam 🙂

  6. Tak, tak… są na tej liście osoby KTÓRE NIE ODDAŁY ANI GRAMA KRWI!!! wstyd i żenada ale co tam za darmo można było się najeść i zgarnąć fanty żal… 🤯

    • Jeśli jesteście Państwo pewni, że taka sytuacja miała miejsce, prosimy o skontaktowanie się z nami pisząc na adres redakcja@wlkp24.info. Będziemy weryfikować te informacje.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick